ubezpieczenie szkolne nnw uniqaubezpieczenie szkolne nnw generali

O nas

SZANOWNI  PAŃSTWO

Nasza praca polega na:

  • Wskazywaniu potencjalnych zagrożeń i możliwości zminimalizowania skutków ich wystąpienia
  • Ułatwianiu dostępu osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom do wysokiej jakości produktów ubezpieczeniowych i finansowych skrojonych na miarę Ich potrzeb i preferencji
  • Zwiększaniu świadomości ubezpieczeniowej i propagowaniu idei ubezpieczeń
  • Przedstawianiu rozwiązań dających bezpieczeństwo finansowe i ułatwiających życie codzienne, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych
  • Wspieraniu w procesie likwidacji szkody

Biuro Ubezpieczeń PROGRES w Rykach, prowadzi działalność pośrednictwa w zakresie ubezpieczeń w oparciu o budowane przez wiele lat doświadczenie, profesjonalizm i tworzenie poczucia bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Dzięki przeszło 30-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Wiedza jaką posiadamy  kontakty ze sprawdzonymi Zakładami Ubezpieczeń pozwalają nam skutecznie zapewnić bezpieczeństwo finansowe Osobom Prywatnym i Przedsiębiorcom. Priorytetem są dla nas trwałe relacje oparte na zaufaniu i szacunku, bo im lepiej poznajemy potrzeby i wymagania naszych Klientów, tym efektywniej możemy chronić Ich interesy. Mamy świadomość, że ubezpieczenia to dziedzina, w której przenikają się skomplikowane elementy życia prywatnego i biznesu. Pomagamy więc w oswojeniu i zrozumieniu tej sfery. Dążymy do tego, by Nasi Klienci czuli się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie życia i w każdej sytuacji oraz mieli pewność, że zadbamy o to, co dla Nich najważniejsze.

Reprezentujemy wiele towarzystw ubezpieczeniowych, mających duże znaczenie na polskim rynku, takich jak: TUiR WARTA SA, UNIQA T.U. SA, GENERALI T.U. SA, PROAMA T.U. SA, HDI ASEKURACJA T.U. SA, ERGO HESTIA T.U. SA, LINK 4 T.U. SA, MTU, TUZ, INTERRISK, które w swoich ofertach posiadają szeroki wachlarz ubezpieczeń, bardzo często z dodatkowymi zniżkami promocyjnymi.

Staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, poprzez ustawiczne szkolenia, rozpoznawanie aktualnych potrzeb rynku, dostosowywanie i wprowadzanie do oferty produktów, uwzględniających wymogi współczesnego świata. Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych, osobowych i majątkowych prowadzimy również grupowe ubezpieczenia dla pracowników w zakładach pracy, dostosowując zakres odpowiedzialności i ochrony do potrzeb zgłaszanych przez zainteresowanych naszymi ofertami.

W zakresie ubezpieczeń grupowych reprezentujemy takie firmy jak: TUnŻ WARTA SA, UNIQA TUnŻ SA, GENERALI ŻYCIE T.U. SA, STU na ŻYCIE ERGO HESTIA. SA.

Nasza multiagencja, oprócz zawierania ubezpieczeń,  prowadzi także kompleksowe doradztwo w tym zakresie, polegające między innymi na doborze odpowiedniej oferty, przystosowanej dla indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Działalność swoją prowadzimy nie tylko na terenie powiatu ryckiego, ale także w powiecie puławskim i garwolińskim. Jednakże głównym miejscem naszej działalności są Ryki i powiat rycki, gdzie mieszkamy, przebywamy, robimy zakupy w ryckich sklepach i gdzie płacimy wszystkie należne podatki.

 

Stanisław Miłosz